Nauka jazdy na nartach śladowych 07.02.2010
|
| Waldic |
Dodany dnia 05-02-2010 19:09
|
Użytkownik

Rower: Merida Urban 7.7
Styl jazdy: Niedzielny
Nagrody:
|
Tak jak tydzień temu, spotkanie w tym samym miejscu o tej samej porze
http://www.portel...p3?i=41001 |
|
|
|
| Kasia |
Dodany dnia 08-02-2010 12:50
|
Początkujący użytkownik

Rower: Kellys Saphix
Styl jazdy: Turystyka
Nagrody:
|
A oto relacja z drugiej niedzieli narciarskiej zamieszczona przez naszego instruktora na stronie PTTK Elbląg
Kolejne szkolenie narciarskie z PTTK
07-02-2010
W niedzielę, 7 lutego, kol. Andrzej Wiśniewski znowu propagował spacerowanie na nartach śladowych w Bażantarni. Można powiedzieć, że ilość amatorów narciarstwa turystycznego rośnie w postępie geometrycznym - wobec trzech uczestniczek tydzień temu, teraz stawiło się dziewięć osób! Założono kolisty tor narciarski na polanie i ćwiczono elementy kroków biegowych. Następnie towarzystwo przeniosło się w głąb lasu, gdzie na niewielkim stoku próbowano pierwszych zjazdów. Zdaniem instruktora wszyscy poczynili postępy, największe kol. Jacek i młodociany kol. Krzyś. Na zakończenie dwie najbardziej zapalone uczestniczki (grupa rowerowa STOP!) - Kasia i Teresa, wybrały się z instruktorem na wycieczkę. Trasa: nad Srebrnym Potokiem do Parasola, następnie koło wzgórza Harcerski Krąg do leśniczówki Dąbrowa i powrót leśnym szlakiem do muszli koncertowej - została pokonana w 1 godz. 15 min. To było zupełnie dobre tempo!
dodał: Andrzej Wiśniewski |
|
|
|
| alina |
Dodany dnia 08-02-2010 14:13
|
Początkujący użytkownik

Rower: Nie podano
Styl jazdy: Nie podano
Nagrody:
|
Gratuluję. Bardzo się cieszę, że elbląskie nartowniki sie mnożą.
+++ ? |
|
|
|
| AniaK |
Dodany dnia 08-02-2010 23:16
|
Nowicjusz

Rower: EL NORTE
Styl jazdy: Nie podano
|
Kasiu, Teresko - serdeczne GRATULACJE z okazji nowoodkrywanej pasji tj. NARCIARSTWA  |
|
|
|
| Kazimierz |
Dodany dnia 09-02-2010 10:12
|
Doświadczony użytkownik

Rower: UNIBIKE Expedition
Styl jazdy: Turystyka
Nagrody:
|
Gratuluję Wam, drogie Panie, skutecznego podnoszenia umiejętności poruszania się na nartach biegowo - śladowych.
Zapraszam na niedzielne spotkania narciarskie na Wysoczyźnie Elbląskiej.
Jeszcze raz gratulacje |
|
|
|
| Kasia |
Dodany dnia 10-02-2010 13:44
|
Początkujący użytkownik

Rower: Kellys Saphix
Styl jazdy: Turystyka
Nagrody:
|
Bardzo dziękujemy. Zima nam sprzyja, sprzęt sprawuje się dobrze, kondycji i zapału nam nie brakuje. Brakuje nam natomiast techniki nad którą pracujemy z naszym doświadczonym instruktorem. Kaziu dziękujemy Ci za zaproszenie, jednak aby wybrać się na wycieczkę z tak doświadczonymi i szybkimi narciarzami musimy jeszcze potrenować 
Pozdrawiamy  |
|
|
|
| Marek55 |
Dodany dnia 15-02-2010 20:28
|
Użytkownik

Rower: Nie podano
Styl jazdy: Nie podano
Nagrody:
|
Korzystając z możliwości przedłużenia wolnej niedzieli na poniedziałek, trójka miłośników nart spacerowych spotkała się dzisiaj (15.02.10) w Bażanterni. Alina, Kasia i piszący te słowa, zupełny żółtodziób w zimowej dyscyplinie. Szkolenie żołnierzy wojsk specjalnych to pikuś w porównaniu z tym, co zaserwowały mi wspomniane koleżanki. Narty na nogach miałem tak naprawdę po raz pierwszy. Podejścia, zjazdy, upadki. Poobijane twarde części ciała, nie dziwota, ale dlaczego obita miękka, tylna część?
Mimo wszystko, bedę się szkolił we wspomnianej dziedzinie, o ile pozwolą warunki pogodowe. |
|
|