Strona gl�wna Informacje Regulamin Uczestnicy Foto galeria Archiwum Ksiega gosci Forum Linki Kontakt Wyloguj23-10-2018
Pamiętaj!
Przy zakupie roweru pytaj sprzedawcę, czy jest odpowiedni dla Twojego wzrostu i ciężaru ciała. Jeśli nie jesteś pewien swoich umiejętności w obsłudze roweru lub w przypadku poważniejszych usterek - zwróć się o poradę lub pomoc do sprzedawcy.
Wszelkie ślady korozji, a także głośna czy nietypowa praca podzespołów roweru są sygnałem konieczności przeprowadzenia jego regulacji, naprawy, bądź czyszczenia i konserwacji.

Używaj jedynie sprawdzonych komponentów jako części zamiennych. Wszystkie urządzenia mechaniczne (a do nich zaliczany jest rower) podlegają zużyciu, gdy narażone są na wysokie obciążenia. Poszczególne materiały i wykonane z nich części rożnie reagują na obciążenia i zużywają się w odmienny sposób. Jeśli zaprojektowany dla danej części okres użytkowania zostanie przekroczony, może ona ulec niespodziewanemu uszkodzeniu powodując obrażenia rowerzysty. Każde pęknięcie, zadrapanie lub zmiana koloru w narażonych na obciążenia częściach może wskazywać, że okres użytkowania danej części się skończył i należy ją wymienić.

Teksty udostępnione przez markę Dobre Sklepy Rowerowe.
Najbardziej popularne z Konserwacja roweru
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Wygenerowano w sekund: 0.07 19,708,771 Unikalnych wizyt od 01/11/2008