Strona gl�wna Informacje Regulamin Uczestnicy Foto galeria Archiwum Ksiega gosci Forum Linki Kontakt Wyloguj21-08-2018
Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat

Apki rejestracji tras
Wojtas
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2018 18:00
Awatar
Nowicjusz

Rower: Kross Esprit r2 27.5
Styl jazdy: Turystyka

Witam, jakich używacie aplikacji bo endomondo zaczęło mi mocno obcinać trasę. Pokazuje początek i koniec a potem łonczy je prostą. Czasem wyglonda to tak jak bym pokonał trasę wpław. Szukam czegoś innego.
Do góry  
Tomasz
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 03-06-2018 15:05
Awatar

Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017; Author DEXTER 21" 2009
Styl jazdy: MTB
Nagrody:

Enddemondo i Kreć Kilometry. Z Endemondo raczej nie ma problemów, może to wynikać z ustawień Twojego telefonu. Trzeba przejrzeć ustawienie gpsa, zarządzanie aplikacjimi w zależności od telefonu. Jaki masz telefon?
Pozdrawiam Papa2 | endomondo | sports-tracker | traseo.pl |
Do góry  
http://www.gruparowerowastop.pl/
Bikel
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 03-06-2018 21:55
Awatar
Nowicjusz

Rower: Alu Bike by Fischer, Kross, Phil Roggers
Styl jazdy: MTB

"Z Endemondo raczej nie ma problemów", choć ostatnio zauważyłem zawyżone prędkości max. nie tylko u siebie, a takie proste o jakich piszesz wynikają z: braku łączności z GPS, jeśli włączysz pause i przed ruszenie nie włączysz startu i kontynuujesz jazdę lub miejscowy zanik GPS. Też miałem takie sytuacje. Pamiętaj aby odbiornik ( telefon) nie był gdzieś głęboko schowany lub miał jakieś elektroniczne- metalowe towarzystwo, które zakłóca odbiór (sprawdzone Uśmiech. Polecam również ap. GPX Viewer w wersji Pro- dużo różnego typu map, oraz ap. CycleDroid- mapa i dużo info. Pozdrawiam.
Zbyś "Bikel"
Do góry  
Przeskocz do forum:
Linki do tego tematu
URL:
BBcode:
HTML: