O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

STOP-24

Ostatnia aktualizacja 10 miesięcy temu
Marian65Marian65Weteran
Dodano 12 miesięcy temu
24-25 czerwiec.
Z okazji 25-lecia istnienia grupy STOP spróbujemy zorganizować 24 godzinną jazdę której celem będzie ustanowienie rekordu przejechanych kilometrów przez grupę w ciągu jednej doby.
Trasa będzie poprowadzona w formie kółek, tak aby każdy chętny mógł pokonać chociaż jedno czy dwa okrążenia, a kto będzie chciał i mógł może jechać przez 24 godziny. W trakcie jazdy uczestnicy mogą robić sobie przerwy np. zjechać na obiad czy podjechać do domu na drzemkę. Po czym można wznowić uczestnictwo w rajdzie.
Start 24.06.2023 o godzinie17:00 zakończenie 25.06.2023 o godzinie 17:00
Miejsce startu i pozostałe informacje organizacyjne w najbliższym czasie.
Wszelkie uwagi i propozycje mile widziane.
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Marian65 dnia 30-04-2023 20:00, 12 miesięcy temu
G
gabsUżytkownik
Dodano 12 miesięcy temu
Fajny pomysł. Jeśli będę mogła to się na pewno przyłączę. Czy ktoś będzie zliczał / nadzorował ilość przejechanych kilometrów ? Załączam zdjęcie z propozycją trasy
Rower: Cube Aim Disc 2012 Styl jazdy: Turystyka
gabs załączono następujące obraz:
trasa.jpg
RadekRadekUżytkownik
Dodano 12 miesięcy temu
Super! Tylko czy dopuścicie elektryki? Jeśli tak to zobowiązuję się przejechać co najmniej 2 kółka z śr. prędkością 25-30 km/h. Hura
Rower: FELT NINE COMP Styl jazdy: Four cross
Marian65Marian65Weteran
Dodano 12 miesięcy temu
Mam na razie 3 propozycje tras i wszystkie są bardzo podobne.
Jeżeli chodzi o zliczanie okrążeń to oczywiście że tak. Mam nadzieję że znajdą się trzy osoby do pomocy w przeprowadzeniu nietypowej wycieczki. Czekam na zgłoszenia STOP.
Wyznaczenie trasy w okolicach 40-45 kilometrów da możliwość pokonania jej w spokojnym tempie z małymi przerwami w ciągu trzech godzin.
Zrobimy cztery grupy startujące co 3 godziny, wtedy wyjdzie że każda grupa pokona trasę dwa razy z dużą 9 godzinną przerwą. Oczywiście można pokonać tylko jedno okrążenie, ale też będzie można kontynuować jazdę przechodząc do następnej grupy wyjeżdzającej na trasę po powrocie swojej.
Pozwoli to na spokojne zaliczenie rajdu.
Jeżeli ktoś będzie miał siły i ochotę się sprawdzić to będzie również mógł jeździć non stop 24 godziny
Osoby prowadzące poszczególne grupy również będą mogły jeździć dodatkowe okrążenia z innymi grupami jednak muszą ocenić siły tak aby mogły poprowadzić swoją grupę na drugim okrążeniu.
Prowadzący będą prowadzić ewidencje uczestników i okrążeń.
Grupa1 - godz. 17:00 i 05:00
Grupa2 - godz. 20:00 i 08:00
Grupa3 - godz. 23:00 i 11:00
Grupa4 - godz. 02:00 i 14:00 zakończenie około 17:00 wspólne zdjęcie.
Fajnie by było gdyby osoby już zdecydowane pojechać w tym rajdzie deklarowały się tutaj w jakich godzinach mogłyby uczestniczyć. Pomoże to zorientować się czy będą chętni szczególnie na nocne etapy, nie chcemy aby wyszło że w nocy będzie jechał tylko jeden startujący.
Radku na wycieczkach możesz jeździć elektrykiem to i tu również nikt Tobie nie zabroni. Liczy się dobra zabawa.
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
G
gabsUżytkownik
Dodano 12 miesięcy temu
Wstępnie mogę się zgłosić do prowadzenia grupy Uśmiech mogę wziąć godziny nocne.
Rower: Cube Aim Disc 2012 Styl jazdy: Turystyka
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 12 miesięcy temu
Podoba mi się pomysł tej rowerowej imprezy. Jest to bardzo dobry sposób aby uczcić 25 lat działalności STOP, a jednocześnie fajna zabawa. Niestety, ja osobiście nie będę mógł włączyć się w uczestnictwo w tym rajdzie, gdyż w terminie 19-26 06 mam zaplanowany i opłacony wyjazd na Islandię.
Mam nadzieję, że Marian skompletuje opiekunów grup i zbierze chętnych uczestników. Trzymam kciuki za udane przedsięwzięcie.
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 11 miesięcy temu
Prowadzących poszczególne grupy już mamy; Gosia, Łukasz, Zenek i ja Polubienie
w godzinach 17-20 i 05-08 poprowadzę ja
w godzinach 20-23 i 08-11 poprowadzi Zenek
w godzinach 23-02 i 11-14 poprowadzi Gosia
w godzinach 02-05 i 14-17 poprowadzi Łukasz
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
Darecki ESRDarecki ESRUżytkownik
Dodano 11 miesięcy temu
Jak dożyję to postaram się wesprzeć Was jakimś kółeczkiem lub nawet dwoma.
Rower: Kross A6 Styl jazdy: Turystyka
sierrasierraJunior
Dodano 11 miesięcy temu
Proponuję rowerować bliżej nowej siódemki (a nie tą starą) od skrzyżowania (kierunek na Helenowo z Bielnika) do wylotu w Jazowej. Będzie bezpieczniej. Mniej blachosmrodów, mniej wioskowych motywatorów.
Od 26 czerwca mamy planowany urlop, ale może się do Was dołączyć i zrobić "kółeczko".
Rower: Boplight Marathon Team Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 11 miesięcy temu
Mario, brałem to pod uwagę, ale myślałem że właśnie od tamtej strony można trafić na motywatora, tym bardziej iż raz miałem okazję spotkać się tam z wolno biegającym piesiem. Ale propozycja jeszcze do przemyślenia.

Czas podać przebieg naszej 24 godzinnej sztafety;
https://connect.g.../166957366
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Marian65 dnia 05-06-2023 21:04, 11 miesięcy temu
G
gabsUżytkownik
Dodano 10 miesięcy temu
Halo - temat został rzucony, a teraz cisza ? Jest już trasa ?
Rower: Cube Aim Disc 2012 Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 10 miesięcy temu
Wystarczy czytać nowe posty.
Bezpośrednio nad twoim postem jest mapka. Wszystko jest ustalone a nikt inny nie ma pytań, to i nie ma nowych postów. Jeżeli będzie coś nowego z pewnością o tym poinformuję.
Informacja na stronie ukaże się zgodnie z tradycją w środę przed imprezą.
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
A
alinaUżytkownik
Dodano 10 miesięcy temu
Pojadę w grupie 1 od 17,00 do 20,00 z Marianem i w grupie 4 od 14,00 do 17,00 z Łukaszem.
Dorota i Grażyna pojadą:
w grupie 2 godz 20,00 do 23,00 i 8,00 do 11,00 z Zenkiem.

Scalony z 20 June 2023 19:00:54:
Przypominam koszulki "stopowe" obowiązkowe (oczywiście ten kto ma Uśmiech).
Marian65Marian65Weteran
Dodano 10 miesięcy temu
Super dziewczyny Polubienie !
Przypominam , że na jazdę wieczorem i nocą rowerki powinny być wyposażone w sprawne oświetlenie.
Kamizelki odblaskowe również powinniśmy mieć na wyposażeniu, przynajmniej prowadzący i zamykający.
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
BikelBikelJunior
Dodano 10 miesięcy temu
Hej,
mam pytanko: czy można by było pojechać trasę na odwrót, zaczynając na Bielnik? Wolał bym wracać spokojnie długą prostą i szeroką "7" z wiatrem zwłaszcza w nocy.
Pozdrowerowo Hejka
Rower: Bulls, Czerwona Strzała. Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 10 miesięcy temu
Zbyszku
Generalnie kierunek pokonania trasy jest bez znaczenia,
może się zdarzyć że wiatr w twarz będziesz miał na powrocie na pięknej prostej i wtedy lepiej z wiatrem pokonać ten odcinek , a pod wiatr jechać zakosami z Marzęcina. Luzik
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
G
gabsUżytkownik
Dodano 10 miesięcy temu
To ja tylko dodam, że w niedzielę na starcie o 11:00 grupa będzie miała postój w NDG na lody, także zapraszam Uśmiech
Rower: Cube Aim Disc 2012 Styl jazdy: Turystyka
M
Michal1Junior
Dodano 10 miesięcy temu
Scalony z 23 June 2023 07:33:36:
fajnie... pojadę

Scalony z 23 June 2023 07:42:54:
Było by Dobrze zamieścić ten maraton na stronie Stopowej na Facebooku. Więcej chętnych się dowie.
Edytowany przez Michal1 dnia 23-06-2023 07:44, 10 miesięcy temu
JerzykJerzykUżytkownik
Dodano 10 miesięcy temu
Przyjadę w sobotę na 17 - tą
Rower: Giant Tourer Styl jazdy: Turystyka
G
gabsUżytkownik
Dodano 10 miesięcy temu
Michale poproszono mnie abym zamieściła na Facebooku informację o naszej akcji na stronie grupy. Niestety jest ona zablokowana przez administratora, że tylko on może dodawać posty. Ale pozwoliłam sobie utworzyć wydarzenie na Facebooku i zaprosić rowerowych znajomych. Proszę osoby, które otrzymały zaproszenie o zapraszanie kolejnych osób, bo ja nie wszystkich mam w znajomych. Liczę na sporą frekwencję Uśmiech
Do zobaczenia na trasie. Jedźcie bezpiecznie Uśmiech
Pozdrawiam
Gosia
Rower: Cube Aim Disc 2012 Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.