O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Spotkanie Noworoczne przy ognisku w Bażantarni - 06 stycznia 2018

Zbiórka: Bażantarnia - na dużej polanie, przy wiacie "Irenka", godz. 17.00

Komendant 16 grudzień 2017 6,837 3 komentarz

3 komentarz

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  Serdecznie zapraszam wszystkich rowerzystów STOP i ich sympatyków na tradycyjne ognisko w Bażantarni. Ilość miejsc nieograniczona.
  Będzie okazja, aby się spotkać na łonie natury, powspominać miniony 2017 r. , wstępnie zaplanować 2018 r. i złożyć sobie wzajemnie Noworoczne Życzenia.
  Duże ognisko nas ogrzeje, ale coś dla ducha i ciała przynosimy własne. Mogą też przydać się latarki i dodatkowe światełka do oświetlenia wiaty. Do tradycji już należy, że kto może zakłada mikołajkową czapeczkę. Zapalamy sztuczne ognie i bawimy się przy muzyce Ediego.
  Do zobaczenia Uśmiech
  - 16 grudzień 2017 18:08:46
 • MARECKI
  MARECKI
  A dzień później zapraszam na miejską jazdę po Wysoczyźnie Elbląskiej. Poszukamy śladów wiosny :D
  - 02 styczeń 2018 11:57:51
 • B
  biegajaca aneta
  Obecnie szukam zimy ;)
  - 06 styczeń 2018 16:01:45
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj