O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Spotkanie Noworoczne przy ognisku w Bażantarni - 04 stycznia 2020 r.

Zbiórka: Bażantarnia - na dużej polanie, przy wiacie "Irenka", godz. 17.00

Komendant 25 grudzień 2019 1,246 1 komentarz

1 komentarz

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  Tradycją już jest, że na początku Nowego Roku organizujemy ognisko w Bażantarni. Po raz kolejny serdecznie zapraszam wszystkich rowerzystów STOP i ich sympatyków na tradycyjne spotkanie przy ognisku w Bażantarni. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich chętnych. Jak co roku będzie okazja na wspólne rozmowy i Noworoczne Życzenia.
  Duże ognisko nas ogrzeje, ale coś dla ducha i ciała przynosimy własne. Mogą też przydać się latarki i dodatkowe światełka do oświetlenia wiaty. Do tradycji już należy, że kto może zakłada mikołajkową czapeczkę. Zapalamy sztuczne ognie i bawimy się przy muzyce Ediego.
  Prognozy pokazują, że na początku Nowego Roku zimy nie będzie, ale cóż na to nie mamy wpływu.
  Do zobaczenia Hejka
  - 25 grudzień 2019 15:44:37
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj