O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 19/2020 - Nowe Monasterzysko - 11 października

Zbiórka: Plac Jagiellończyka, godz. 9.30

Trasa: Elbląg, Łęcze, Pagórki, Ogrodniki, Milejewo, Majewo, Nowe Monasterzysko, Młynary, Sąpy, Dawidy, Stegny, Pasłęk, Zielony Grąd, Bogaczewo, Komorowo Żuławskie, Elbląg

Długość trasy: 72 km, Uczestnicy: 17, Punkty: 108Komendant 07 październik 2020 922 11 komentarz

11 komentarz

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  Po raz trzeci z kolei coś "Nowego". Był Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański i teraz Nowe Monasterzysko. Na miejscu w wiejskiej świetlicy odpoczynek i coś słodkiego do posmakowania. Trasę opracowali i Grupę poprowadzą Łukasz G. i Piotr W.

  Zapraszam serdecznie Hejka
  - 07 październik 2020 19:54:36
 • Komendant
  Komendant
  Przed chwilą premier ogłosił nowe decyzje rządu w związku z gwałtownie pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju. Od 10 października br. ma obowiązywać w całym kraju strefa żółta. Oznacza to między innymi, że będzie obowiązek noszenia maseczek w przestrzeni publicznej przez wszystkich obywateli, również rowerzystów. Jazda na rowerze w maseczce jest oczywiście możliwa, ale nie na dystansie jak nasze wycieczki niedzielne.
  W związku z tą sytuacją zmuszony jestem odwołać najbliższą wycieczkę w niedzielę 11-go października. Nie będą organizowane też następne wycieczki, aż do odwołania.

  Zbyszek Ostaniewicz
  - 08 październik 2020 14:50:31
 • Piotr
  Piotr
  Rowerzystów i innych osób uprawiających sport na świeżym powietrzu nie będzie obowiązywał przepis o zasłanianiu ust i nosa ani w strefie żółtej ani czerwonej. Tak poinformował dzisiaj rzecznik ministerstwa zdrowia Wojciech Andrusiewicz,
  - 08 październik 2020 22:52:26
 • Komendant
  Komendant
  Nie słyszałem wypowiedzi rzecznika ministerstwa zdrowia. Jeżeli tak jest rzeczywiście jak napisał Piotr to wycieczka może się odbyć wg planu. Koniecznym jest natomiast zakładanie maseczek na postojach i w miejscu docelowym w świetlicy i przy ognisku w Nowym Monasterzysku. Dlatego wszyscy rowerzyści biorący udział w wycieczce zobowiązani są mieć z sobą maseczki i je zakładać kiedy jest to konieczne.
  - 09 październik 2020 09:07:07
 • Piter
  Piter
  Zainteresowane osoby niedzielną wycieczka zapraszamy na zbiórkę. Plan wycieczki bez zmian, będą słodkości, jak natura pozwoli upieczemy kiełbaski przy ognisku. Prosił bym Szanownych Uczestników o przestrzeganiu obowiązku noszenia maseczek na postojach i w innych miejscach zgromadzeń.Hejka Do zobaczenia (okok)
  - 09 październik 2020 20:54:01
 • lukasz79
  lukasz79
  Zainteresowane osoby wycieczką proszę w miarę możliwości o zabranie zbędnych książek wydanych po 2000 roku w celu przekazania mieszkańcą Nowego MonasterzyskaUśmiech
  Pozdrawiam
  - 10 październik 2020 10:21:21
 • Andrzej
  Andrzej
  Kochani! Jedna z flagowych moich tras - wycieczek poszła pod młotek. Beczy Tak to jest jak się ma "zły" PESEL. Boi się Cieszę się, że trafiła w dobre ręce Łukasza i Piotra.Radocha Dwa tygodnie wstecz, gdy była dogrywana z panią sołtys A.D. była jeszcze "normalna" sytuacja Covid' owa. Tydzień wstecz gorąco propagowałem, a teraz ... długo myślę i myślę. Myśli Od czwartku jest całkiem inna, gorsza sytuacja. Bezradny Dlatego też każdy powinien rozsądzić sam swój udział i bezwzględnie stosować się do trzech podstawowych zadań: maseczka, dystans i czyste ręce. Wyśmiewacz Musimy myśleć nie tylko o sobie, ale i może przede wszystkim o innych!!! (pocieszacz)
  - 10 październik 2020 18:48:44
 • G
  gabs
  Dziękuję za pyszną wycieczkę Uśmiech
  - 11 październik 2020 19:30:31
 • Edi
  Edi
  Ne mogłem być razem z Wami. Mając na uwadze nie najlepszy pesel i zalecenia premiera,- przy prawidłowym rozsądku nie mogło być mnie wśród Was..Byłem wirtualnie.Organizatorom wycieczki Lukaszowi i Piotrowi w imieniu Uczestników wycieczki i Nas z grupy Rowerowej STOP dziękujemy za czynny udział w organizowaniu i zachowanie Naszej od dawna tradycji organizowania Niedzielnych Wycieczek rowerowych STOP .- W dowód mojego podziękowania zapraszam Was na Wirtualną wycieczkę do Paryża na kawę przy muzyce i znanego świetnego baletu; -
  Edwardian Ball 2013: Can Can Bijou https://youtu.be/... https://youtu.be/...
  - 12 październik 2020 18:53:17
 • lukasz79
  lukasz79
  Dziękuję wszystkim uczestnikom niedzielnej wycieczki za dobrą atmosferę
  i wysoką frekwencję Uśmiech
  Świeże powietrze nikomu jeszcze nie zaszkodziło, więc szanujmy swoje zdrowie wzajemnie , jednocześnie nie dajmy się zwariować.
  Pozdrawiam Wszystkich :D
  - 13 październik 2020 16:37:40
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj