O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 10/2024 – Kadyny – 09 czerwca

Zbiórka: skrzyżowanie ulic Fromborskiej i Ogólnej, parking ALDI godz. 9.30

Trasa: Elbląg – Krasny Las – Jelenia Dolina – Pagórki – Ostrogóra – Kadyny – Suchacz – Nadbrzeże – Jagodno - Elbląg

Długość trasy: 45 km, Uczestnicy: 8

Komendant 07 June 2024 184 2 komentarzy

2 komentarzy

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  Druga w tym sezonie wycieczka do Kadyn, ale tym razem trochę zmienioną trasą, białą drogą przez Ostrogórę. Po drodze klasztor w Kadynach i wieża widokowa za klasztorem. Odpoczynek na polu biwakowym i ognisko. Powrót tradycyjną trasą wzdłuż Zalewu Wiślanego. Dla chętnych możliwość wydłużenia trasy np. do Tolkmicka na lody. Trasę proponuje i grupę poprowadzi Radek O.

  Zapraszam serdeczne STOP
  - 07 June 2024 12:35:18
  • Radek
   Radek
   Na pewno wielu z Was dziwi się: znowu Kadyny? co ten Radek ma demencję starczą i nie pamięta ile razy tam byliśmy?. Nie, po prostu przylatuje moja córka i chce aktywnie odpocząć. Stąd ta wycieczka do Kadyn, których ona nie zna a, że znowu nie było prowadzącego na niedzielę więc zapraszam Was na wspólny wypad i na poznanie mojej córki (warto).
   - 07 June 2024 18:50:59
   Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
   Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj