O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 11/2024 – Nowy Dwór Gdański – 16 czerwca

Zbiórka:skrzyżowanie ulic Mazurskiej i AL. Odrodzenia, godz. 9.30

Trasa: Elbląg – Nowakowo – Kępki – Marzęcino – Stobiec – Żelichowo – Nowy Dwór Gdański – Kmiecin – Jazowa – janowo - Elbląg

Długość trasy: 65 km, Uczestnicy: 4

Komendant 14 June 2024 294 1 komentarzy

1 komentarzy

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  Z dużym opóźnieniem ( ale lepiej późno niż wcale), zapraszamy na kolejną wycieczkę, tym razem do NDG na tradycyjne lody. Trasę proponuje i Grupę poprowadzi Radek O.
  Dla osób którym proponowana trasa wydaje się zbyt długa. proponujemy wariant lżejszy. Wspólna jazda do miejscowości Kępki i odpoczynek przy wiacie nad Nogatem. Dalej z Kępek przez Jazową powrót do Elbląga. Długość tej trasy to ok. 35 km.

  Zapraszam serdecznie STOP
  - 14 June 2024 21:59:32
  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
  Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj