O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Nie pamiętam hasła


Wprowadź adres e-mail, na który zarejestrowałeś/aś konto.
Zostanie utworzone nowe hasło i wysłane na ten adres e-mail.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj

Zaloguj

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.
Zapomniałeś/aś hasła?

Shoutbox

Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.
Radek
Radek27 dni temu#5032
Mirek zamieścił b. fajny filmik z naszej niedzielnej wycieczki:
https://www.faceb...0590322749
Komendant
Komendant1 miesięcy temu#5031
Proszę osoby które podczas uroczystości pogrzebowej przekazały mi pieniądze na wieniec o potwierdzenie kwoty.
Komendant
Komendant1 miesięcy temu#5030
W imieniu rodziny Ediego i własnym dziękuję bardzo STOP-owcom za liczny udział w uroczystości pogrzebowej/ STOP
G
gabs1 miesięcy temu#5029
Zrobiłam Ci przelew na konto 50 zł z dopiskiem na wieniec
Komendant
Komendant1 miesięcy temu#5028
Tak, zamówię wieniec pożegnalny od Grupy STOP dla Ediego.

Losowa Fotka