O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 02/2024 – Szwajcaria Próchnicka – 14 kwietnia

Zbiórka: skrzyżowanie ul Fromborskiej i Ogólnej, przy ALDI, godz. 9.30

Trasa: Elbląg - Krasny Las - Jelenia Dolina – Pagórki – Łęcze – Nadbrzeże - Jagodno - Elbląg

Długość trasy: 40 km, Uczestnicy: 23

Komendant 10 April 2024 726 2 komentarzy

2 komentarzy

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  Druga z kolei w tym sezonie wycieczka. Ty razem trasa trochę krótsza niż na rozpoczęcie sezonu, ale w trudniejszym terenie. Główny postój i odpoczynek pod wiatą w Łęczu. Wycieczkę proponuje i Grupę poprowadzi Marek R.

  Zapraszam serdecznie STOP
  - 10 April 2024 20:11:20
  • M
   Marek55
   Racz Waść wpaść i Panna też ... a patataj, patataj, pojedziemy w cudny kraj. Wycieczka relaksowa, ale pełna wrażeń.
   Swajcaria na wyciągnięcie ręki. Odpoczniemy chwilę w Dolinie Smoków, sprawdzimy czy po zimie Kamień Wilhelma jest na swoim miejscu i jaki jest stan wiaty w Łęczu, w której to otwarciu braliśmy kiedyś udział. Od Łęcza to już z górki (dosłownie). A widoki takie, że dech zapiera.
   - 10 April 2024 22:19:14
   Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
   Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj