O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 27/2018 - Suchacz - 23 września

Zbiórka: skrzyżowanie ulic Fromborskiej i Królewieckiej godz. 9.30

Trasa: Elbląg, Krasny Las, Jelenia Dolina, Pagórki, Łęcze, Suchacz, Nadbrzeże, Kamionek Wielki, Elbląg

Długość trasy: 46 km, Uczestnicy: 42, Punkty: 69Komendant 19 wrzesień 2018 5,029 6 komentarz

6 komentarz

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  Po kilku długich i dość ciężkich wycieczkach przyszedł czas na coś łatwiejszego. Pojedziemy do Suchacza. W drodze do celu zatrzymamy się jak zwykle nad jeziorkiem i pod wiatą w Łączu. W Suchaczu odwiedzimy miejsce widokowe. W drodze powrotnej w Rangórach zajedziemy do Ptasiego Raju nad Zalewem Wiślanym.
  Może ktoś z koleżanek i kolegów chciałby sprawdzić się w roli prowadzącego, jest dobra okazja. Proszę chętnych o zgłoszenia.

  Zapraszam serdeczne Hejka
  - 19 wrzesień 2018 21:09:18
 • irena
  irena
  Ja,.. ja...!, Panie Komendancie! biorę - to moja ulubiona trasa. Tylko nie wiem co z" zasobem ludzkim"począć..mam nadzieję, że sami wymyśla zajęcia na świeżym powietrzu Uśmiech
  - 19 wrzesień 2018 22:10:20
 • Komendant
  Komendant
  Dzięki Irenko za podjęcie przewodnictwa, o resztę się nie martw. Brawo
  - 20 wrzesień 2018 09:20:49
 • irena
  irena
  Wycieczka do Suchacz zaliczona i to w licznym gronie. Brawo
  Dziękuję uczestnikom z wspólną, bezpieczna jazdę i mile spędzony czas. Piotrowi dziękuję za poprowadzenie nas na punkt widokowy w Suchaczu.
  Do następnej Hejka
  - 23 wrzesień 2018 14:54:29
 • Edi
  Edi
  Bardzo się cieszę, ze do grona przewodników naszych wycieczek rowerowych dołączyła Irena.To jest bardzo dobry objaw, ze Nasze Ślicznotki czynią naszą niedzielną rekreację rowerową bardziej dostępną dla mniej zaprawionych rowerzystów.- Ostatecznie i o oto chodzi. Za udany debiut Irenki jako przewodnika wycieczki dziękuję.- Osobiście za pomoc w zdobyciu górki widokowej w Suchaczu. W podzięce dołączam melodię; Acapulco (z tekstem) - być może to jest ważne. https://youtu.be/RoHycjSXj4k
  -Dziękujemy za przewodnictwo w dzisiejszej wycieczce.
  Załączniki cd; https://youtu.be/K346T6vjmWM,
  https://youtu.be/8L93zJVSA94 Muza
  - 23 wrzesień 2018 15:05:04
 • B
  biegajaca aneta
  Świetna wycieczka i niesamowita prowadząca, nic dodać, nic ująć. Idealnie
  - 23 wrzesień 2018 19:34:10
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj