O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 01/2021 – Dookoła jeziora Drużna – 16 maja

Zbiórka: na Starówce, przy Piekarczyku godz. 9.30

Trasa: Elbląg, Żurawiec, Krzewsk, Nowe Dolno, Stankowo, Jelonki, Dłużyna, Węzina, Komorowo Żuławskie, Elbląg

Długość trasy: 52 km, Uczestnicy: 20, Punkty: 52

Komendant 10 maj 2021 429 3 komentarz

3 komentarz

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  Witam wszystkich po długiej przerwie i zapraszam na pierwszą w tym sezonie wycieczkę. Trasa dość długa jak na początek, ale teren płaski i obiecuję, że tempo jazdy będzie spokojne. Będą przerwy na odpoczynek w Żurawcu, Nowym Dolnie, Jelonkach i Komorowie Żuławskim. Koszulki klubowe obowiązują, oczywiście tych którzy je mają.
  Mam nadzieję, że pogoda dopisze i wszyscy będą zadowoleni. Podczas jazdy maseczki nie będą obowiązywać.
  Niestety na zakończenie wycieczki nie będzie tradycyjnego ogniska z szampanem.

  Zapraszam serdecznie Uśmiech
  - 10 maj 2021 22:51:36
 • Bikel
  Bikel
  Takiego farta jak dziś, to dawno nie mieliśmy. Było super! Niech żałują ci, którzy dziś nie jechali. Dziękuję i pozdrawiam rowerowo.
  - 16 maj 2021 15:56:03
 • Komendant
  Komendant
  Dziękuje uczestnikom dzisiejszej, rozpoczynającej sezon wycieczki. Udało się uniknąć zapowiadanych burz i opadów. Mały deszcz złapał nas w Komorowie Żuławskim, gdzie przeczekaliśmy opady pod wiatą autobusową. Trasę pokonaliśmy jadąc spokojnym tempem i odpoczywając w ustalonych miejscach. Ogólnie było super.
  - 16 maj 2021 18:39:56
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj