O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 28/2023 – Jesienne Kadyny – 22 października

Zbiórka: ul. Fromborska, na parkingu przy ALDI, godz. 9.30

Trasa: Elbląg – Krasny Las – Jelenia Dolina – Pagórki – Czarna droga – Kadyny – Suchacz – Nadbrzeże – Jagodno – Elbląg

Długość trasy: 46 km, Uczestnicy: 9, Punkty: 69

Komendant 18 October 2023 491 2 komentarzy

2 komentarzy

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  Tradycyjna jesienna wycieczka do Kadyn, z trasą prowadzącą przez las Wysoczyzny Elbląskiej. W Kadynach, na polance przewidziane ognisko. Trasę proponuje i Grupę poprowadzi Piotr W.

  Zapraszam serdecznie STOP
  - 18 October 2023 19:23:14
  • A
   Aga
   Wycieczkę do Kadyn uważamy za udaną. Wzięło w niej udział 9 osób, humory dopisywały pomimo złapanej gumy Uśmiech Roman spisał się ze swoją pompką za którą specjalne podziękowania Uśmiech Pogoda była łaskawa, ognisko się udało, ekipa się najadła. Dziękujemy Piotrowi za organizację i poprowadzenie grupy.
   - 22 October 2023 18:42:56
   Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
   Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj