O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 29/2023 – Szlakiem Mennonitów – 29 października

Zbiórka: na Starówce, przy Piekarczyku, godz. 9.30

Trasa: Elbląg - Helenowo - Wiktorowo - Jegłownik - Gronowo Elbląskie - Zwierzeńskie Pole - Kępniewo - Rachowo - Markusy - Jezioro - Karczowiska Górne - Elbląg

Długość trasy:55 km, Uczestnicy: 8, Punkty: 55

Komendant 25 October 2023 931 2 komentarzy

2 komentarzy

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  To będzie ostatnia oficjalna wycieczka w kończącym się sezonie 2023. Wiele razy w ubiegłych latach ostatnią wycieczką w sezonie była wycieczka "Szlakiem Mennonitów" Odwiedzaliśmy mennonickie groby, aby zapalić znicze i uczcić pamięć ludzi, którzy żyli tu kiedyś i pracowali. Wycieczkę proponuje i Grupę poprowadzi Zenek W.

  Zapraszam serdecznie STOP
  - 25 October 2023 17:39:59
  • zenek
   zenek
   Na ostatnią wycieczkę 2023 roku przybyło 8 osób. Do cmentarza w Wiktorowie towarzyszył nam Darecki, który później pojechał zlustrować swoje segmenty i rejony, a my pojechaliśmy dalej naszą trasą. Po odwiedzeniu cmentarza w Kępniewie, musieliśmy zmodyfikować trasę z uwagi na deszcz, który nadszedł niespodziewanie dużo wcześniej. Paradoksalnie wydłużając nieco trasę, w Elblągu byliśmy trochę wcześniej. I pomimo padającego deszczu dobre humory jak zwykle nam dopisywały. Dziękuję za wspólnie spędzony czas.
   - 29 October 2023 21:29:59
   Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
   Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj